Заява на прокурора Київщини Д. Чібісова

В п'ятницю, голова Київоблради Ганна Старикова разом із першим заступником Володимиром Майбоженком не змогли потрапити на анонсований прийом до прокурора Київщини Дмитра Чібісова, через що викликала поліцію 

Між прокуратурою Київської області та Київською обласною радою розгорається конфлікт. Прокуратура не пустила групу депутатів на попередньо узгоджену зустріч з прокурором Київщини Дмитром Чібісовим, через що глава КОР Ганна Старикова подала заяву в поліцію про порушення прав депутатів обласної ради.

zayava

Як повідомила глава Київської обласної ради Ганна Старикова, було зірвано спільну нараду депутатів КОР та прокуратури столичного регіону з проблемних питань області.

Крім того, візит групи депутатів на чолі з керівництвом Київоблради закінчився заявою в поліцію про порушення законодавства про статус депутатів.

"Перша подія, яке особисто мене дуже обурила, - це те, що мене разом з моїм першим заступником Володимиром Майбоженком і групою депутатів не пустили в приміщення прокуратури Київської області. Ми попередньо узгодили з приймальнею прокурора Київщини Дмитра Чибісова зустріч на 14.00 годину, щоб обговорити разом з ним проблемні питання в столичному регіоні – вирубку лісу нелегальний видобуток піску та ін", - заначила Старикова.

"Але нам, всупереч законодавству про статус депутатів місцевих рад, не дозволили зайти в будівлю. Мені взагалі незрозуміло, чому ця будівля так ретельно охороняється зовнішнім турнікетом, який не дозволяє людям пройти в прокуратуру. Проте, коли прокурори проводять у нас численні обшуки, то дозволяють собі мало не відкривати двері ногою. А ось коли самі депутати приходять з конкретними проблемами, прокурор відмовляється від зустрічі", - розповіла голова обласної ради.

За її словами, через 40 хвилин після того, як депутатів відмовилися приймати в прокуратурі, вона викликала наряд поліції і написала заяву про порушення прав депутатів.

Джерело