Демонтаж борду закінчився зверненням до медзакладу
13 липня ц.р. близько 07:30 на працівників КУ БМР «Інспекція з благоустрою» під час виконання службових обов’язків, а саме демонтажу борда на перехресті вул.Толстого та Сквирського шосе було здійснено тиск та перешкоджання виконанню ними службових обов’язків, озвучено погрози життю та здоров’ю працівників Інспекції, а також створено аварійну ситуацію, яка загрожувала життю присутніх. Слід зазначити, що демонтаж здійснювався на виконання доручення та відповідного наказу робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами.
Начальник КУ БМР «Інспекція з благоустрою» В.М. Ілляшенко викликав патруль поліції, звернувся в медичний заклад по надання медичної допомоги та подав у поліцію повідомлення про вчинення злочину.
Як відмітив, Я.Яременко, на своїй сторінці у Facebook, постраждалий підприємець також знаходиться в медичному закладі, в одній палаті з з начальником КУ БМР "Інспекція з благоустрою" .
Також він звернувся, до поліції та написав заяву, про те що борди у нього вкрали, по його словам - він не забирав металоконструкції, і на даний час не знає де вони знаходяться.
Я.Яременко, наголосив, що не бачив відповідного рішення на виконання доручення та наказу робочого органу з питань розміщення зовнішньої реклами, про які вказано на сайті міськради.