"Просимо не бути байдужими до потреб дітей"

  Було зібрано близько 130 підписів жителів і передано звернення Геннадію Дикому з проханням встановити у дворі майданчик, на якому могли б гратись дітки. Через те, що мер був у відпустці, спочатку звернення навіть не хотіли реєструвати. Проте через деякий час до мешканців двору завітала комісія, щоб оглянути територію.  Потребу в ігровому майданчику внесли у перелік об'єктів, які потребують фінансування за кошти місцевого бюджету у 2019 році. 

  В управлінні капітального будівництва жителям повідомили, що майданчик можна поставити цього – 2019 року, але вони мають до 1 вересня прибрати дерева, які заважають. 

"Просимо не бути байдужими до потреб дітей. Їм нічим зайнятись (особливо влітку), вони просто «тиняються» на вулиці без справи. У зв’язку з відсутністю ігрового майданчика, діти стали некомунікабельними, не вміють грати один з одним."

"Спочатку в управлінні капітального ремонту нас запевняли, що все добре, і ми перебуваємо в черзі. Через деякий час повідомили, що на встановлення майданчику виділили недостатню кількість коштів і їх вистачило лише на проект. Нам сказали, що наші депутати просто не домовились між собою! Також нам повідомили, що нас відкинули по черзі на середину 2020-го року (я так розумію це в кращому випадку…), – повідомила мешканка будинку. 

Річ в тому, що мають чітко вказати, коли майданчик буде встановлено і хто за це відповідає. Наразі виходить так, що влада може не виконати чергову обіцянку."

"Чому деякі депутати, заступники мера піаряться і всі кошти тягнуть на певні території й райони, а про інші просто забувають? Наші діти невинні в тому, що вони проживають не в тих будинках, на яких можна попіаритись для успіху на місцевих виборах."

"Обіцяли майданчик, а вийшло як завжди. Може нам варто переїхати на заріччя, щоб і на нас попіарились?"

"Обіцянки навіть дітям для них – це порожній звук."