У справі про вбивство 5-річного хлопчика з'явився черговий підозрюваний

 Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області:

"У ході досудового розслідування обставин смерті 5-річного хлопця, яке трапилося 31 травня поточного року м. Переяслав-Хмельницький встановлено, що на місці злочину під час хуліганської стрільби перебувало четверо осіб. З них — двоє працівників поліції, яким раніше повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а також двоє цивільних осіб.

Усі вони перебували на території домоволодіння одного із підозрюваних, де стріляли з вогнепальної зброї по мішенях, які знаходились на ділянці місцевості, де на відстані польоту куль могли перебувати сторонні особи. Саме тоді, внаслідок одного із пострілів, потерпілий, який перебував неподалік, отримав смертельне поранення в голову.

Вчора, 17 липня, прокуратурою області ще одній особі, яка також здійснювала постріли повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням вогнепальної зброї).Однак, питання остаточної кваліфікації буде вирішено з урахуванням результатів подальшого досудового розслідування.

Сьогодні, 18 липня, прокуратурою Київської області погоджено ще одне повідомлення про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України  16-річному неповнолітньому, який також перебував на місці вчинення злочину з іншими підозрюваними та здійснював постріли. Прокуратура клопотатиме в суді про обрання йому запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Досудове розслідування триває."