Зникни на 24 години: небезпечна дитяча гра

 Така гра активно набирає обертів в Естонії, про що повідомляють поліцейські цієї країни. Також правоохоронні органи наголошують на тому, що правила гри підлітки отримують через соціальні мережі.

«Молоді люди могли б подумати, в якому стані їх батьки, скільки сил з боку державних служб відправляється на пошуки. Адже в цей час хтось дійсно може потребувати допомоги », - слова глави патрульної служби відділення поліції Юхана Євонов.

«Зникнути на 24 години» - це гра, сенс якої полягає в тому, що діти повинні сховатися від батьків і однолітків рівно на добу. За правилами цієї екстремальної розваги, її учасник не повинен користуватися засобами мобільного зв'язку. Перемога зараховується в тому випадку, якщо дитину не змогли знайти.

Також поліцейські попереджають, що незалежно від обставин, рідні зниклих дітей повинні якомога швидше звертатися в поліцію за допомогою. Ми також приєднуємося до цієї поради для батьків і радимо не списувати пропажу дитини на цю або будь-яку іншу гру. Також ми не радимо витрачати час і звертатися за допомогою виключно в соціальних мережах. Їх підтримка буде не зайвою, але в першу чергу звертайтеся в поліцію за номером «102». Справедлива, втім, і наступна порада — не варто втрачати голову. Адже часто на почуттях близьких намагаються нажитися шахраї.