Міського голову Геннадія Дикого знову обшукали!

 У міського голови Геннадія Дикого, схоже, з'явилася нова традиція: розпочинати рік з обшуків. Якщо у лютому 2018 в його кабінеті проводили обшуки слідчі ДФС,то вже сьогодні, 9 січня, обшуки проводили детективи НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) під процесуальним керівництвом прокурорів САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура). Причому з самого ранку провідали мера у його приватному помешканні, а вже потім обшукували кабінети в мерії.

Близько 7 ранку слідчі завітали до приватного будинку міського голови, що згодом підтвердила і його дружина в пості на ФБ.

obshuk 1

Затим і міський голова Геннадій Дикий зайшов у ФБ, адже прес-конференцій він не дає і офіційно отримати його коментар немає можливості, з підтвердження теми обшуку: слідчі розслідують справу закупівлі недобудованого приміщення за 24 млн грн державної субвеції. Як відомо, ця будівля на вул. Театральна, 5, місяць до цього продавалася між фізичними особами по ціні 4,6 млн грн. 

Яким чином вона за місяць подорожчала майже на 18 млн. грн, цікавило громаду міста. 

obshuk 3

Саме це й перевіряє НАБУ.

obshuk 2

Про білоцерківські події знає уже вся країна. Але традиційно жодного прихильного до мера місцевого ЗМІ у мерії не було, їм, очевидно, таке нецікаво. 

джерело