Політика

Деякі проекти-переможці Громадського бюджету з переліку чомусь зникли.

На засіданні виконкому підтримали рішення про збільшення Громадського бюджету, причому деякі проекти-переможці з наведеного переліку чомусь зникли. Також присутні затвердили знак Муніципальної варти та форму її працівників, дали добро проведенню у місті Чемпіонатів України з з дуатлону та триатлону з відповідними змінами руху транспорту.

Члени виконкому внесли зміни до рішення від 26 вересня 2017 року № 336 «Про затвердження переліку проектів переможців,  які будуть реалізовані у 2018 році, відповідно до Програми реалізації громадського бюджету (бюджет участі) у м. Біла Церква на 2017-2020 роки». Як пояснила заступник мера Інна Новогребельська, від головних розпорядників коштів надійшло подання щодо додаткового фінансування проектів, які вони будуть впроваджувати у цьому році. Грошей на реалізацію їм не вистачає, оскільки при здійсненні експертизи проектів застосовувалися ціни того року, а так як вони значно зросли, виникла необхідність у додатковому фінансуванні. Тож виконком підтримав дане рішення. Відповідно бюджет проектів буде збільшено з 5,2 млн. грн. до 6,6 млн. грн. Також у додатку наведений перелік всіх проектів, які перемогли у голосуванні та мають реалізуватися у цьому році, проте деяких проектів там чомусь не стало. Серед таких: бібліоковоркінг "ЛІТЕRRA" (200 тис. грн), будівництво дитячого майданчика по вул. Карбишева, 17 (198,7 тис. грн), інтерактивна екозона (185 тис. грн.), шкільне радіомовлення "22 FM" (60 тис. грн.) та  інтерактивний паркан (197 тис. грн.).

Цікаво, що всі вони відносяться до малих проектів, то невже при збільшенні бюджету участі не можна втілити всі проекти, які перемогли у чесній “боротьбі”? Напевне, це дуже складно - провести радіо у школі, придбати обладнання для бібліотек та влаштувати невеличкий інтерактив. Коли ж це робити, якщо попереду ремонти/будівництва та мільйони гривень...

Муніципальна варто, як же тебе розпізнати?

Під час засідання був затверджений опис, зразки та норми забезпечення формою, знаки розрізнення та посвідчення працівників КП «Муніципальна варта». Відтак форма “вартових” буде сірого або чорного кольору, а нарукавний знак матиме форму щита із зображенням  герба Білої Церкви та написів «Муніципальна варта» та «Біла Церква».

Дуатлон та триатлон у Білій Церкві

6 травня та 15 липня у Білій Церкві відбудуться чемпіонати України з дуатлону та триатлону, а тому в дорожній рух внесли зміни: 6 травня з 11.00 до 14.00, 15 липня з 11.00 до 16.00. 

Також під час засідання присутні вирішили створити комісію, яка буде визначати кращих спортсменів місяця та їхніх тренерів, а також встановити виплату одноразової матеріальної винагороди в розмірі 1 тис. грн. для спортсмена та 500 грн. - для тренера.

Джерело