Автобуси від російського олігарха можуть обслуговувати білоцерківців

За інформацією суспільно-політичного видання "Тиждень. Біла Церква", міський голова  Білої Церкви агітує депутатів закупити автобуси, які не використовувало жодне місто в Україні. Це новинка від збанкрутілого Львівського автобусного заводу, який є власністю російського олігарха Ігоря Чуркіна.

Варто зазначити, що перед початком сесії всі депутати могли ознайомитися з автобусом, який їздить на газі-метані, виробництва Львівського автобусного заводу. Представник компанії запевняв депутатів, що це надійний автобус. Зі слів представника компанії, таких автобусів у 2015 році випущено 4, вони пройшли апробацію на дорогах. На запитання депутата Володимира Бабенка, кому належить нині Львівський автобусний завод, представник назвав організацію ТОВ «СІТІ ТРАНСПОРТ ГРУПП», кінцевим бенефіціаром якої нібито є австрійська компанія. Хоча реєстр юридичних та фізичних осіб-підприємців України чітко свідчить про те, що кінцевим власником компанії є російський олігарх Ігор Чуркін.

bez ymeny 2 0

До речі, у жовтні 2017 року депутати Львівської обласної ради, як зазначає сайт «Вголос», ухвалили скандальне рішення про передачу майже 20 млн грн боргів за автобуси «ЛАЗу» компанії «Оптимум Фактор», яка нібито є спадкоємицею майна колишнього Львівського автобусного заводу. До слова, співвласницею ТОВ «Оптимум Фактор» є Таїсія Саніна – бізнес-партнер власника заводу «ЛАЗ», російського олігарха Ігоря Чуркіна.