Політика

Незламний виконком. Депутати знову намагаються "звільнити" заступників міського голови.

39 cесія міської ради почалася із розгляду питання щодо виконавчого комітету. На минулій сесії депутати виконком розпустили. Міський голова рішення заветував. Голосуванням депутати все-ж таки вирішили не розпускати виконком. Також вето Геннадія Дикого не подолано по заступникам міського голови. Але депутатам вдалося набрати необхідну кількість голосів для усунення від посади секретаря міської ради Б. Смутка – тож незабаром рада отримає нового секретаря. Як саме така кадрова зміна вплине на роботу депутатського корпусу покаже час. Скоріш за все, в міській раді домовляться, хто буде новим секретарем – адже його обирають шляхом таємного голосування.

dikiu2
 Спостерігається тенденція щодо голосування окремими депутатами врозріз із позицією фракцій, в яких вони перебувають. Називати це «голосом совісті» чи «відстоюванням власних інтересів» редакція не береться – тут свій висновок зробить кожен окремо. Так, врозріз із фракцією вкотре голосував депутат від «Батьківщини» В. Коробчук, чим викликав відверте обурення голови фракції С. Беркута, а на минулій сесії і К. Бондарєва, голови обласної організації ПП «Батьківщина».
Також, за зняття виконавчого комітету голосувала депутат О. Шевченко, в той час, коли фракція «Самопоміч», у складі якої вона перебуває – голосувала проти. За голосував і А. Гончар, і хоча він із фракції давно вийшов, все-ж до влади пройшов по спискам саме цієї політичної сили. Також, по цьому питанню врозріз із партією голосував депутат від «Опозиційного блоку» В. Галамазда.
По питанням щодо заступників міського голови, та керуючому справами міськвиконкому не голосував ще один депутат від «Батьківщини» М. Колосенко, і хоча на прийняте рішення його голос не вплинув – це ще один «дзвіночок» для очільників фракції – вже 2 депутата не хочуть (чи не можуть) голосувати так, як потрібно фракції. Також «утримався» в питанні звільнення заступників міського голови та керуючого справами (С. Постівий) депутат від «Укропу» С. Мартинюк – це в той час, коли всі інші рішення він голосував «в унісон» із «Самопоміччю» - тобто так, як і потрібно міському голові.
 Такі позиції окремих депутатів наводять на думку, що в міській раді Білої Церкви не все так просто, і йде підкилимна (а іноді і відверта) боротьба – міському голові не дають розвернутися на повну. І знову-ж таки повертаємось до вже знайомої тези – чи це є відстоюванням інтересів громади, або банальне лобіювання власних, нікого відношення до громади не маючих, позицій.
Власне сесія закінчилася перервою, після якої депутати не пропрацювали і декількох хвилин, адже голова фракції «БПП» Геннадій Джегур попросив переголосувати питання заступників. Міський голова прохання відхилив, і звісно, депутати знову пішли радитись – яким чином протягнути таке важливе для них рішення про звільнення заступників мера. На тому і закінчилася 39 сесія міської ради. Далі буде…