"Стратегія 2032"

 Містянам презентували цікаву порівняльну статистику між економічними показниками Білої Церкви та низки українських міст, схожих за економікою та кількістю населення. На жаль, за багатьма показниками Біла Церква програє. Тож очевидним є те, що місту потрібна нова, дієва та чітка стратегія розвитку.

«Ідея створення такої стратегії прийшла після того, як на одному із заходів я познайомився з екс-мером Барселони. Після розмови з ним я вирішив залучити правильний досвід іспанського міста для розвитку Білої Церкви. Стратегію треба розробляти разом, щоб нею «захворіла» вся громада. Тільки тоді вона буде успішною і буде реалізованою», - так висловився стосовно цього проєкту голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Загалом робота над "Стратегією 2032" ділиться на три етапи: зустрічі для обговорення та збору інформації про нинішню ситуацію у місті; розроблення пропозицій експертами та підготовка документу; обговорення фінального варіанту стратегії з громадою міста. Планується, що стратегія буде презентована на форумі «Бізнес для розумних міст», що відбудеться 22-24 квітня 2020 року в Києві.