Коштів у міському бюджеті у повній мірі недостатньо

Відкриваючи нараду, міський голова Геннадій Дикий наголосив, що міська влада працює над підтримкою в належному стані комунальних мереж та приміщень – попри те, що коштів у міському бюджеті у повній мірі недостатньо.
«Враховуючи, що місцеві бюджети впродовж 30 років практично не мали відповідних коштів і тому не могли виконувати необхідні роботи, наганяти все за 3-4 роки неможливо. У бюджеті міста, який ми затвердили, передбачено кошти на першочергові заходи щодо уникнення надзвичайних ситуацій, які можуть виникати у нашому місті. Зокрема кошти виділено на галузь охорони здоров’я, галузь освіти й науки – на протипожежні заходи, заміну магістральних водогонів, труб опалення. Проте, на жаль, цих коштів недостатньо. Ми маємо бути готові до надзвичайних ситуацій. Тоді ймовірність їх виникнення буде значно нижчою», – наголосив Геннадій Дикий.
 
Міський голова зупинився на низці надзвичайних ситуаціях, які нещодавно сколихнули всю країну, наголосив, що відповідальність за виникнення надзвичайних ситуацій на суб’єктах господарювання несуть, у першу чергу, їхні керівники; закликав здійснювати перевірки, виконувати необхідні приписи, які потребують не стільки коштів, скільки уваги керівників. Зокрема це періодичне проведення практичних навчань на підприємствах щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, здійснення постійного інформування та інструктажів щодо техніки безпеки тощо.