"Самопоміч" за бортом?

Впродовж останніх тижнів, одним із найпопулярніших було запитання, чи залишиться мер Геннадій Дикий відданим позиціям об’єднання «Самопоміч». Останні події доводять – «Самопоміч» зраджено. У фаворі – БПП.

Не так давно розгорівся скандал, навколо агітацій від імені міського голови. Нагадаємо, у місті з’явилися численні листівки, у яких мер Дикий закликав голосувати на майбутніх виборах за президента Порошенка. Підкреслимо, що мер, як посадова особа не мав права цього робити. Тому одним із ключових питань минулого тижня було лише одне: чи причетний до цієї листівки Геннадій Дикий?

Подейкують, що мер відхрестився від такої листівки, і навіть написав відповідну заяву до поліції.

Та очевидно, гадати вже не потрібно. Уже декілька днів містом розносять відповідні конверти від гаранта Держави, у яких знаходяться… план перспективного розвитку м. Біла Церква з палкою промовою мера Дикого та листи-опитувальники від Ради регіонального розвитку. Багато користувачів соціальних мереж уже діляться  своїми враженнями від «кореспонденції», цікавляться, чи отримав хто в конвертах гроші.

Безперечно, наступні дні і найближча сесія можуть стати дуже захопливими. Адже цікаво, як фракція «Самопомочі» (та й інші депутати) поставляться до такого кроку мера Дикого. Адже фактично мер зрадив не лише ідейним позиціям партії та своїх однопартійців. Перш за все, ошуканими залишилися тисячі виборців Білої Церкви, які голосували зокрема і за програмні принципи «Самопомочі». А вони занадто відрізняються від позиції БПП, про що неодноразово наголошував Андрій Садовий.

Фактично Геннадій Дикий відкрито визнав, що об’єднання «Самопоміч» із самого початку було для нього лише певним стартовим майданчиком, а не принциповим ідейним стрижнем. І, слідуючи принципу багатьох політиків останніх років, він вирішив змінити партійну «прописку».

Та чи допоможе це меру у майбутньому і чи зрозуміють такий крок білоцерківці? Час покаже…

джерело