"Стратегія 2032"

24 січня у фоє Білоцерківського центру зайнятості відбувся захід «Стратегія 2032. Старт». На зустріч прийшли містяни, яким цікавий подальший розвиток міста. Модератором заходу став голова ГС «Нова Біла Церква» Павло Козирєв.

Продовжити

Коштів у міському бюджеті у повній мірі недостатньо

17 січня в Білій Церкві відбулася нарада керівників цивільного захисту виконавчих органів Білоцерківської міської ради, підрозділів центральних органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання Білої Церкви щодо підбивання підсумків роботи у сфері цивільного захисту за 2019 рік і визначенню завдань на 2020 рік.

Продовжити

НАЗК виявило недостовірні дані у деклараціях мера Білої Церкви

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Продовжити

Хулігани на ВАЗ

Білоцерківські патрульні затримали, ймовірних, хуліганів, які псували білборди

Продовжити

До ради внесено законопроект про боротьбу з матюками

У Верховній Раді зареєстровано проект закону "Про протидію лихослів'ю" (про дематюкацію мови) (про внесення змін до деяких законодавчих актів України про дематюкацію мови).

Автор документу №10414 - народна депутатка Ольга Богомолець.

Продовжити

Нові правила на ринку нафтопродуктів. Кого зачепить війна з нелегальними АЗС

З 1 липня ринок нафтопродуктів України запрацює за новими правилами. На які зміни чекати бізнесу, хто лобіював паливну реформу та хто найбільше у підсумку постраждає

Продовжити

Уряд затвердив граничні тарифи на тепло: не більше 1400 грн за 1 Гкал

Кабінет Міністрів України встановив граничні тарифи на житлово-комунальні послуги для українців на опалювальний сезон 2019-2020 років й таким чином унеможливив необґрунтований ріст вартості тепла у багатоквартирних будинках у великих містах.

Продовжити