День Молоді

Анонс Дня Молоді в місті Біла Церква

15.00-16.00 Поетична хвиля від МГО «Молода просвіта»

16.00-18.00 Фестиваль юні «Музичні джакузі»

18.00-22.00 Dj's battle: битва року « Дівчата dj's проти хлопців dj's»

Dj Gavronsky
Мс Сергей Будовой
Dj Lady mause
Dj Mary K

19.30-20.00 Бармен-шоу


Т о р г о в а   п л о щ а
Зона активного відпочинку

15.00-20.00 Фестиваль середньовічної культури «Дорога до Юр’єва» ( МГО «Рольовий рух « Сузірׄя єдності»)

  • Змагання та майстер-класи по флорболу команди ONE WAY

16.00-20.00 Фестиваль «Молодь за здоровий спосіб життя» (ГО «Street workout»)

  • Гра Лазертаг. Туристичні випробування в школі виживання
  • Гра арчері таг, пейнтбол, тир
  • Презентація квест-кімнати від клубу альтернативного дозвілля «Догори дригом»
  • Майстер клас за участю вихованців футбольної школи для дошкільнят «Arsik club»
  • Йогопосиденьки
  • Майстер клас з плетіння мандали (МГО «Рух об’єднаної молоді»)
  • Навчальна сесія зі східного танцю від школи «Хабібі»
  • Молодіжний танцювальний батл

Виставкова територія
16.00 -22.00 ФотоСУШКА на тему «Студентське життя»

  • Фотовиставка «Біла Церква очима молодих» 
  • Містечко енергоефективних технологій 
  • Дитяче містечко 
  • 14.00-20.00 Ігротека з настільних інтелектуальних ігор

    16.00-20.00 Розваги для малюків 

    • Арт майстер-класи 
    • Територія малюнку від ГО «Самопоміч», розваги від ТОВ «Білоцерківвода»

    16.00-21.30 Авіа та судно модельна виставка
    18.00-21.30 Авіа та автомодельний ФЕСТ
    Hand made містечко
    14.00-22.00 Ярмарка-продаж рукодільних виробів
    Лаунж зона
    16.00-22.00 Кава-фест, фуд-корт
    Сцена
    16.00-17.00 Майстер класи із середньовічних танців від МГО «Рольовий рух «Сузіря єдності»
    17.00-19.00 Літній кубок молодіжних гумористичних команд (ГО «Молодіжна Народна Ліга Гумору)
    19.00-19.30 Виступи кращих вокалістів міста та переможниці «Україна має талант Діти-2» Вероніки Морської
    19.30-20.00 Привітання міського голови Г. Дикого з Днем Молоді, нагородження переможців VIII міського фотоконкурсу «Біла Церква очима молодих»
    20.00-22.00 Вечірній сет: виступи гуртів «А2», Gooma, «За край», «Sham Rocks»
    21.45-22.00 Вогняне шоу
    22.00 -24.00 Художнє освітлення пам’ятки архітектури БРУМ та прилеглої території ( ГО Білоцерківський корпус добровольців)