• Топ-10 витрат

  Топ-10 витрат "на вітер"

  Рейтинг марнотратства міської влади

  Читати далі
 • Увага! Відключення світла!

  Увага! Відключення світла!

  Із 24 по 28 вересня у Білій Церкві проходитимуть планові ремонти 

  Читати далі
 • Директором Індустріального парку

  Директором Індустріального парку "Біла Церква" призначено Володимира Хмурича

  До призначення займав ряд посад у фінансовому секторі

  Читати далі

"РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПЛАТІЖ" ЗА ГАЗ НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДО СПЛАТИ

 НКРЕКП

«Рекомендований платіж», який зазначений деякими постачальниками газу в платіжних документах на оплату за послуги з газопостачання (із зазначенням строку здійснення такого платежу) не є обов’язковим та може нести виключно рекомендаційний характер. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

В НКРЕКП зазначають, що в особистих кабінетах в мережі Інтернет вказаний «рекомендований платіж» не може бути відображено як заборгованість побутового споживача за спожитий природний газ (від’ємне значення поточного балансу споживача). Крім того, припинення газопостачання на об’єктах побутових споживачів може бути здійснено виключно у випадку простроченої заборгованості за фактично спожитий природний газ, а отже несплата «рекомендованого платежу» не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу.

Водночас наголошується на важливості передачі фактичних показань лічильників газу через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо. Це унеможливлює появу спірних ситуацій при здійсненні нарахувань за послуги з газопостачання.

Джерело