• Білоцерківські оперативники «придбали» викрадений

  Білоцерківські оперативники «придбали» викрадений "Range Rover"

  поліція

  Читати далі
 • Автоматичний перерахунок субсидій здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні

  Автоматичний перерахунок субсидій здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні

 • Захист прав споживачів, при купівлі товару в інтернеті

  Захист прав споживачів, при купівлі товару в інтернеті

  Наявність чеку

  Читати далі

"РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПЛАТІЖ" ЗА ГАЗ НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДО СПЛАТИ

 НКРЕКП

«Рекомендований платіж», який зазначений деякими постачальниками газу в платіжних документах на оплату за послуги з газопостачання (із зазначенням строку здійснення такого платежу) не є обов’язковим та може нести виключно рекомендаційний характер. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

В НКРЕКП зазначають, що в особистих кабінетах в мережі Інтернет вказаний «рекомендований платіж» не може бути відображено як заборгованість побутового споживача за спожитий природний газ (від’ємне значення поточного балансу споживача). Крім того, припинення газопостачання на об’єктах побутових споживачів може бути здійснено виключно у випадку простроченої заборгованості за фактично спожитий природний газ, а отже несплата «рекомендованого платежу» не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу.

Водночас наголошується на важливості передачі фактичних показань лічильників газу через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо. Це унеможливлює появу спірних ситуацій при здійсненні нарахувань за послуги з газопостачання.

Джерело