• На Київщині почала діяти заборона вилову раків

  На Київщині почала діяти заборона вилову раків

  заборона діятиме до 30 червня 2019 року

  Читати далі
 • Як зустріти Новий 2019 рік?

  Як зустріти Новий 2019 рік?

  кілька цікавих порад

  Читати далі
 • Хуртовина - не вщухатиме

  Хуртовина - не вщухатиме

  синоптики прогнозують сніг до кінця тижня 

  Читати далі

"РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПЛАТІЖ" ЗА ГАЗ НЕ Є ОБОВ'ЯЗКОВИМ ДО СПЛАТИ

 НКРЕКП

«Рекомендований платіж», який зазначений деякими постачальниками газу в платіжних документах на оплату за послуги з газопостачання (із зазначенням строку здійснення такого платежу) не є обов’язковим та може нести виключно рекомендаційний характер. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 

В НКРЕКП зазначають, що в особистих кабінетах в мережі Інтернет вказаний «рекомендований платіж» не може бути відображено як заборгованість побутового споживача за спожитий природний газ (від’ємне значення поточного балансу споживача). Крім того, припинення газопостачання на об’єктах побутових споживачів може бути здійснено виключно у випадку простроченої заборгованості за фактично спожитий природний газ, а отже несплата «рекомендованого платежу» не є підставою для вжиття заходів з припинення газопостачання/розподілу.

Водночас наголошується на важливості передачі фактичних показань лічильників газу через особистий кабінет в мережі Інтернет, за телефоном, через мобільні додатки тощо. Це унеможливлює появу спірних ситуацій при здійсненні нарахувань за послуги з газопостачання.

Джерело